rozšířené vyhledávání ...

Škola je zapojena do výzvy EU školám

Evropský projekt  Školní mléko a Ovoce do školŠkola je zapojena do evropského projeku Školní mléko a Ovoce do škol

Tvořivá školPatříme do sítě Tvořivých škol

Jaké informace nejčastěji vyhledáváte na našich webových stránkách?

Celkem hlasů:
Hlasování začalo:
22. 12. 2018
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Počasí dnes:

20. 7. 2019

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Dnes je sobota, 20. 7. 2019, 16:27:34

Recyklohraní

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Kolektivní systém ASEKOL spolu s kolektivním systémem Ecobat,Elektrowin a Ekolamp  připravili dlouhodobý školní projekt. Cílem RECYKLOHRANÍ je prohloubit znalost žáků a studentů v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení ve školských zařízeních v České republice.

Školy zapojené do tohoto projektu získávají body za zodpovězení otázek a úkolů týkajících se odpadové problematiky a za sběr baterií a elektrozařízení do připravených nádob. Body si mohou ve speciálním internetovém obchodě směnit za zajímavé odměny dle katalogu.

V nabídce katalogu jsou odměny charakteru školních pomůcek, vstupenek do naučných či zábavných parků, sportovního náčiní, praktické elektroniky.

Do Recyklohraní je v tuto chvíli zapojeno více téměř 3 tisíce školských zařízení z celé republiky.